Zapraszamy na szkolenie z metody Instant Influence – Motywacja Błyskawiczna w Warszawie: 5 kwietnia 2016 r. Ilość miejsc tradycyjnie jest ograniczona, dlatego chętnych zapraszamy do szybszej rezerwacji miejsc.

Do pobrania są 2 dokumenty:

Informacje nt. szkolenia
oraz
Formularz zgłoszeniowy

Oto kilka opinii, które na Linkedin dodane zostały przez uczestników poprzednich szkoleń/warsztatów.

Zrzut ekranu 2015-07-07 o 12.14.05

Zrzut ekranu 2016-03-16 o 08.14.22

 

„Bardzo dziękuję za wczorajsze szkolenie :). Dziękuję tobie Agnieszka, ale również dziękuję wszystkim pozostałym uczestnikom. Otrzymaliśmy bardzo ciekawe i skuteczne narzędzie do motywowania innych i również samych siebie. Pozostaje nam tylko już ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, aż to będzie już taka naturalna rzecz jak jazda na rowerze pokazana na szkoleniu :). Najważniejsze co wyniosłam ze szkolenia to potrzeba uznania, że inne osoby też mają autonomię i że każdy musi sam znaleźć motywowanie w sobie, możemy innym jedynie w tym pomóc.”

Timea Balajcza, właścicielka Balajcza

*******

„Zapewne wiele osób zmaga się z problemem utrzymania zdrowego trybu życia, ciągły brak czasu, ograniczona aktywność fizyczna czy presja zawodowego otoczenia nie sprzyjają jego poprawie? Jak się zmotywować do zmiany? Jak przykład własnej motywacji zastosować na gruncie biznesowym?

Szkolenie Instant Influence – Motywacja Błyskawiczna w skuteczny sposób pozwala dotrzeć do głębiej ukrytych potrzeb, determinujących sens naszego prywatnego i zawodowego istnienia.

Dla mnie najistotniejszą wartością zastosowania metodologii było odkrycie, że postanowienie zdrowego odżywiania ma spójne powiązanie z potrzebą zawodowego doskonalenia – czyż nie jest to zdumiewające?

Często oglądam prezentacje TEDx i mam pełen podziw dla prowadzących te prezentacje. Jest to dla mnie w pewnym sensie świadectwo profesjonalizmu i często zawodowego lub nawet życiowego spełnienia.

Chciałbym tam kiedyś sam zaprezentować swój temat i w wyniku szkolenia Instant Influence okazało się (co naprawdę wydaje się nie do uwierzenia), że pierwszym krokiem jaki powinienem zrobić by stanąć na scenie TEDx w przyszłości, to przygotować sobie tabelkę gdzie będę rejestrował swój sposób odżywiania i obserwował zachodzące zmiany.

Jak dla mnie: FENOMENALNE, PROSTE, PRAKTYCZNE – POWERFUL !!!”

Wojciech Znamierowski – Lean Six Sigma Black Belt, Process Improvement Advisor

Tym razem na takiej pięknej sali odbywają się zajęcia:
Sala i taras

Instant Influence – Motywacja Błyskawiczna w Warszawie – 05.04.2016