Nasza trenerka Agnieszka Maruda-Sperczak udzieliła odpowiedzi na pytania Justyny Piesiewicz dla HR Polska.
Zachęcamy do czytania:

„Mówi się, że motywacja to długi proces. Propagujesz i uczysz czegoś, co nazywa się błyskawiczną motywacją, czy to możliwe, żeby zmotywować kogoś w dwie sekundy?

Agnieszka Maruda-Sperczak: Może nie w dwie sekundy, bo to jest ok. siedem minut (śmiech). Jest to faktycznie czas, w którym można przeprowadzić rozmowę motywacyjną, jeśli sprawnie posługujesz się już tą metodą. Bardzo często jednak spotykam się z oczekiwaniami, że efekty tej rozmowy ujawnią się już po siedmiu minutach, że „obudzą się następnego dnia, ich świat zmieni się o 180 stopni”. Otóż nie. To rozmowa jest krótka i efektywna, jednak same efekty są zawsze rozłożone w czasie. To jest proces, który w nas zachodzi.

Na czym dokładnie polega ta metoda?

Agnieszka Maruda-Sperczak: Jest to metoda sześciu kroków… właściwie to siedmiu, bo jest jeszcze coś, co jest szalenie ważne, szczególnie tutaj na gruncie polskim- a mianowicie autonomia. To jest dla mnie jeden krok, przed sześcioma opisanymi przez autora metody.”

[…]

Ciąg dalszy znajduje się tutaj

 

 

 [:en]Tym razem wypowiedziałam się dla HR Polska, a pytała mnie Justyna Piesiewicz.
Jak to ostatnimi czasy bywa, rozmawiałyśmy o motywacji, metodzie Instant Influence, szefach, pracownikach i organizacjach. Tym razem wypowiedziałam się dla HR Polska, a pytała mnie Justyna Piesiewicz.
Jak to ostatnimi czasy bywa, rozmawiałyśmy o motywacji, metodzie Instant Influence, szefach, pracownikach i organizacjach.
Ciekawa jestem Waszego zdania :)
Ciekawa jestem Waszego zdania :)

Wywiad dla HR Polska