Jeśli masz cel, który chcesz zrealizować, jednak nie możesz się zabrać za jego realizację, to ten projekt „JEDEN CEL NA RAZ” może być właśnie dla Ciebie.

Obejrzyj i jeśli uznasz, że to dla Ciebie, to zgłoś się dostarczając swoje nagranie.
Kto wie, może to właśnie Ty będziesz osobą, którą wybiorę do pracy nad #jedencelnaraz?

Wyobraź sobie, że jest sposób na to, by w danej sprawie, w konkretnym temacie ruszyć z miejsca – metoda Instant Influence – Motywacja Błyskawiczna.

Jest to sekwencja raptem 6 kroków – dobrze zadanych, konkretnych pytań, które poprowadzą Cię od „nie mogę” do „chcę i zrobię to”.
Tak się składa, że metody Instant Influence – Motywacja Błyskawiczna uczyłam się bezpośrednio od jej autora, w USA, i dzięki temu potrafię skutecznie poprowadzić ludzi do działania.

Kto chce, może sprawdzić! Zapraszam :)

WAŻNE!
Termin zgłoszenia: niedziela 10.12.2017, do północy
Sposób zgłoszenia: nagranie, zamieszczone w komentarzu POD postem Z MOIM NAGRANIEM. Jaki cel chcesz zrealizować i dlaczego to z Tobą mam pracować.
Kto może się zgłosić?
Ten kto chce zrealizować swój własny cel

Patronat nad projektem objęło wydawnictwo GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, które na rynku polskim wydało książkę autora metody – Michaela V. Pantalona: „Motywacja. 6 kroków” (oryg: „Instant Influence. How to Get anyone to Do anything fast”)

#jedencelnaraz ♥
#instantinfluence #motywacjabłyskawiczna #gwp

Zasady i reguły w filmie, a na tym wydarzeniu należy zostawiać swoje zgłoszenia do projektu:
https://www.facebook.com/events/146716269427912/?active_tab=discussion

#JedenCelNaRaz
https://www.youtube.com/watch?v=48eu2YeAOOc&feature=youtu.be

Jeden Cel na Raz