15 listopada zapraszamy na kolejne szkolenie otwarte w Warszawie. Kameralna grupa 6-10 osób, co pozwala na warsztatowe podejście, skoncentrowane na umiejętności zastosowania metody, której skuteczność jest udowodniona naukowo.

Zapisz się już dziś! Ilość miejsc tradycyjnie jest ograniczona, dlatego chętnych zapraszamy do szybszej rezerwacji miejsc.

Więcej informacji nt. szkolenia znajduje się tutaj.
Zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
Patronat nad szkoleniem obejmuje:

Zrzut ekranu 2017-03-20 o 16.09.07

które wydało książkę „Motywacja. Metoda 6 kroków” opisującą metodę Instant Influence, której jedyną trenerką w Europie, przeszkoloną przez jej autora Michaela V. Pantalona i będącą właścicielką licencji na prowadzenie certyfikowanych szkoleń jest Agnieszka Maruda-Sperczak.

Oto kilka opinii, które dodane zostały przez uczestników poprzednich szkoleń/warsztatów.

„Bardzo dziękuję za wczorajsze szkolenie :). Dziękuję tobie Agnieszka, ale również dziękuję wszystkim pozostałym uczestnikom. Otrzymaliśmy bardzo ciekawe i skuteczne narzędzie do motywowania innych i również samych siebie. Pozostaje nam tylko już ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, aż to będzie już taka naturalna rzecz jak jazda na rowerze pokazana na szkoleniu :). Najważniejsze co wyniosłam ze szkolenia to potrzeba uznania, że inne osoby też mają autonomię i że każdy musi sam znaleźć motywowanie w sobie, możemy innym jedynie w tym pomóc.”

Timea Balajcza, właścicielka Balajcza

*******

„Zapewne wiele osób zmaga się z problemem utrzymania zdrowego trybu życia, ciągły brak czasu, ograniczona aktywność fizyczna czy presja zawodowego otoczenia nie sprzyjają jego poprawie? Jak się zmotywować do zmiany? Jak przykład własnej motywacji zastosować na gruncie biznesowym?

Szkolenie z metody Instant Influence – Motywacja Błyskawiczna w skuteczny sposób pozwala dotrzeć do głębiej ukrytych potrzeb, determinujących sens naszego prywatnego i zawodowego istnienia.

Dla mnie najistotniejszą wartością zastosowania metodologii było odkrycie, że postanowienie zdrowego odżywiania ma spójne powiązanie z potrzebą zawodowego doskonalenia – czyż nie jest to zdumiewające?

Często oglądam prezentacje TEDx i mam pełen podziw dla prowadzących te prezentacje. Jest to dla mnie w pewnym sensie świadectwo profesjonalizmu i często zawodowego lub nawet życiowego spełnienia.

Chciałbym tam kiedyś sam zaprezentować swój temat i w wyniku szkolenia Instant Influence okazało się (co naprawdę wydaje się nie do uwierzenia), że pierwszym krokiem jaki powinienem zrobić by stanąć na scenie TEDx w przyszłości, to przygotować sobie tabelkę gdzie będę rejestrował swój sposób odżywiania i obserwował zachodzące zmiany.

Jak dla mnie: FENOMENALNE, PROSTE, PRAKTYCZNE – POWERFUL !!!”

Wojciech Znamierowski – Lean Six Sigma Black Belt, Process Improvement Advisor

15 listopada – szkolenie otwarte Instant Influence w Warszawie